072-2594657
 
 
 
 
 
 
 
עו"ד ספקטור אילנה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
נעים מאוד להכיר. עו"ד אילנה ספקטור. אני פועלת בתחום המשפט האזרחי ובדגש על ייצוג רוכשים ומוכרים בעסקאות מכר של דירות מגורים.
 
 

ליווי אישי וצמוד לאורך כל התהליך

 

 
ברשותי משרד בוטיק עצמאי בפתח תקווה, שבו אני מטפלת באופן אישי בכל לקוח ולקוחה שפונים אליי. חשוב לי לדאוג לכם וללוות אתכם במקצועיות ובהגינות החל מרגע הפנייה הראשונית ועד לסיום התהליך המשפטי, בין אם מדובר בעסקת מכר ובין אם מדובר בהליך של ניסוח הסכם ממון, הסכם גירושין או מסמך צוואה ומתן ייפוי כוח מתמשך. כל זאת מתוך ראייה כי עדיף לגבש את כל ההסכמות בכתב ולמנוע התנהלות בבתי המשפט בעתיד. כמו כן, אני מוסמכת גם כמגשרת. ברשותי כלים רבים כדי לסייע לכם להגיע למיצוי האינטרסים והרצונות שלכם.
 

הוגנות ויושרה הם הערכים המרכזיים שמנחים אותי

 

 
בתחום המקרקעין, נהוג לקחת שכר טירחה בהתאם לשווי הנכס שעומד על הפרק. אני לא מאמינה בתמחור זה. רוב רוכשי הדירות כיום הם זוגות טריים ומשפחות צעירות שבקושי יכולים לרכוש דירה, אז למה הם צריכים לשלם סכומי עתק גם על ייצוג משפטי?

לדעתי, צריך לבוא לקראת לקוחותינו, ולגבות שכר טירחה התואם למה שיבוצע בפועל במהלך התהליך ואשר יהיה מותאם ליכולת לקוחותיי . אפעל בכל דרך כדי לייצג אתכם בנאמנות, במסירות ובמקצועיות המבוססים על ניסיון עשיר בליווי עסקאות מכר אחרות שבוצעו בהצלחה.
 
שירותי המשרד ניתנים בשפות עברית ורוסית. צרו קשר ואשמח ללוות אתכם במקצועיות וביושר: 072-2594657