072-2594657
 
 
 
 
 
 
 
עו"ד ספקטור אילנה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דיני מקרקעין

 
הליך של רכישת דירה או קנייתה מורכב ממספר שלבים והיבטים וגם כרוך בסכומי כסף משמעותיים. מדובר בהליך מורכב ומסובך שמחייב היעזרות בעורך דין שמכיר את התחום לעומקו. כעורכת דין לענייני מקרקעין ברשותי כלים על מנת לסייע לעסקה להבשיל לשביעות רצונכם.
 

ייצוג מוכרים

 

 
הצעד הראשון עוד לפני הצעת הדירה למכירה הוא לבצע בדיקות מקדמיות. בין היתר צריך לבדוק שהדירה רשומה בטאבו לזכותכם, ושאתם יכולים להעביר אותה לכל דורש. במידה וקיימת משכנתה, אדריך אתכם מהם השלבים שצריך לעשות כדי לבצע את המכירה.

לעתים קרובות מוטלות על דירות מס שבח והיטל השבחה בשווי מאות אלפי שקלים. אבדוק עבורכם את הנושא, כדי לוודא שהמחיר המבוקש על הדירה שתמכרו יאפשר לכם לקנות דירה חדשה, ולא תותיר אתכם בחובות.

מעבר לבדיקות אלה, יש צורך לבדוק אם קיימים חובות מול העירייה או חריגות בעייתיות שעלולות להקשות במכירת הנכס וכדומה.

ברגע שנמצאו קונים לדירה, אנסח עבורכם חוזה מכירה, אנהל משא ומתן לתנאי העסקה ואלווה אתכם עד שהעסקה תבשיל ותחתמו על החוזה. לאחר מכן אטפל עבורכם בכל הביורוקרטיה הנדרשת, כגון: דיווח לרשויות המס, מעקב אחר קבלת התמורה עבור הדירה, בקרה על העברת הבעלות ומסירת החזקה בדירה.
 

ייצוג רוכשים

 

 
עוד לפני שאתם קונים דירה וחותמים על החוזה, אדריך אתכם ואבצע בשבילכם מגוון בדיקות מקדמיות, למשל - נוודא שאכן הדירה שייכת למוכרים. חשוב לוודא שאין בדירה חריגות כלשהן או בעיות אחרות שעלולות לעלות לכם ביוקר.

אני אלווה אתכם במקצועיות החל משלב הבדיקות המקדמיות, דרך שלב החתימה על ההסכם ועד לרישום הדירה על שמכם.

אבצע את כל השלבים הנדרשים כדי להשלים את העסקה ולטפל בביורוקרטיה שבדרך: דיווח לרשויות המס, מעקב אחר תשלום התמורה, העברת בעלות וקבלת החזקה על הדירה.
 

ברשותי ניסיון עשיר בתחום של דיני מקרקעין

 

 
לאורך הקריירה שלי ייצגתי שוכרים, משכירים, קונים ורוכשים בעסקאות נדל"ן מכל הסוגים. לקוחותיי נהנים מליווי אישי בכל שלב, ייעוץ מקצועי והכוונה. אשמח ללוות גם אתכם, לבצע עבורכם את כל הבדיקות הנדרשות, לנסח בשבילכם הסכמים ולייצג אתכם בנאמנות בניהול תהליכי משא ומתן.
 
רוצים ליווי משפטי ומקצועי בעסקאות מכר ושכירות?
פנו אליי עוד היום לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ: 072-2594657