072-2594657
 
 
 
 
 
 
 
עו"ד ספקטור אילנה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דיני משפחה

 
מלבד תחום הנדל"ן אשמח להעניק לכם שירותים נוספים במגוון נושאים נוספים מעולם המשפט האזרחי.
 

צוואות

 

 
כולנו בסופו של דבר נלך יום אחד לעולמנו, ונשאלת השאלה מה יעלה בגורל רכושנו והממון שצברנו? החוק מציע חלוקה לשארים, כלומר בת/בן הזוג והילדים, אך מה קורה במשפחות אחרות או במשפחות מסוכסכות? צוואה מאפשרת לכם לנסח הסכם שבו תחליטו בדיוק מי יקבל מה לאחר מותכם ואני אדאג לנסח אותו כך שהוא באמת ימנע התנגדויות וסכסוכים בין המעורבים והלא מעורבים.
 

ייפוי כוח מתמשך

 

 
מדובר במסמך משפטי המאפשר לכל אדם מעל גיל 18 לקבוע איך ומי יטפל בו ובענייניו בעתיד, במקרה שבו חלילה יאבד את צלילותו ותמנע ממנו האפשרות לקבל החלטות. המסמך הזה חשוב מאין כמותו. למעשה, הוא מאפשר לכם לקבוע מראש, מה יעשה ברכושכם וכן בענייניכם האישיים והרפואיים שלכם, בעודכם מבינים את המשמעויות, המטרות והתוצאות של מתן ייפוי כוח בשמכם לאדם אחר.
 

הסכמי ממון

 

 
ההסכם מתייחס לכל הרכוש שיש לכם ולשאלה כיצד הוא יחולק ביניכם במקרה של גירושין / סיום קשר, במקום שבית המשפט יעשה איזון משאבים בהליך ארוך ויקר. נשב יחד ונסכים מי יקבל מה מהזכויות ומהרכוש שלכם וגם נמצא רעיונות יצירתיים כיצד לפתור מחלוקות עתידיות, במידה וחלילה יצוצו.
 

הסכמי גירושין

 

 
גירושין הוא הליך מורכב וקשה רגשית, במיוחד אם יש לכם ילדים. הבית מתפרק על כל המשתמע על כך. במקרים מסוימים עלול להתפתח ריב ממושך ומאבקי כוחות, שהנפגעים העיקרים ממנו הם בעיקר הילדים. אני מאמינה שחשוב להתגרש באופן מכבד ויפה, אם לא למענכם, אז לפחות למען הילדים. במקום להגיע לבית המשפט ולבזבז זמן וכסף, אשמח לעזור לכם להגיע להבנות ולנסח עבורכם הסכם גירושין בהליך הרבה יותר מהיר, פשוט וחסכוני.
 
אני עומדת לשירותכם בכל עניין. פנו אליי עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ: 072-2594657